De 10e, en laatste, veldrit van het siezoen

23 december 2021, door veldrijden

De Donkere dagen voor Kerstmis. Vandaag is ook zo`n dag het is mistig en somber weer ,dat laat onze renners niet weerhouden om op de fiets te springen en een spannende finale wedstrijd te rijden ,ja wel 54 crossers hebben zich ingeschreven over de 3 categorieën en gaan uitmaken wie met de meeste punten deze competitie afsluiten ,en als we later te horen krijgen dat er een nieuwe lockdown aan komt het waarschijnlijk de laatste wedstrijd van dit seizoen kan zijn ,maaaaaaar er is hoop Zaterdag de 15e mogen we misschien wel weer wat meer en kan het zijn dat er wel weer gereden kan worden ,blijven hopen en onze SITE in de gaten houden met het laatste nieuws.

A-klasse
11.00 uur 14 renners in de A.klasse vertrekken en ook nu zien we vanaf de eerste ronde Richard op kop langs komen ,en ook zijn voorsprong langzaam uitbouwen ,het is Max die er wel alles aan doet maar blijft hangen op de 2e plaats ,wisselde 2 keer met Dale en Mart en zo met z`n drieën de dienst uitmaakte ,Wouter volgde met Mathijs die opschoof en Robert hield de 4 Stadion mannen achter zich ,Ton en Nigel hielpen elkaar door de blubber een uur lang ,Nigel deed nu mee in de A ,de vorige ritten in de B klasse waar hij toch ook hoog in het klassement staat ,en er als 2e eindigt in het klassement . We miste Thomas als smaakmaker vandaag.

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon, fiets en buitenshuis

Uitslag A klasse 1e Richard Sleumer CS 030 . 2e Max Haaksman Stadion .3e Mart Reiling Domrenner .4e Dale Wathey BEAT Club .5e Wouter Tel WTOS . 6e Mathijs Kuipers Stadion .7e Robert Waemer Domrenner 8e Remy Meeuwse Stadion .9e Martin van de Berg Stadion .10e Koen Timmerman Stadion .11e Jan de Heer Stadion .12e Ewout van de Kleij Domrenner . 13e Ton Veldhuizen CS 030 14e Nigel vd Burg CS030.

B-klasse
11.01 uur 33 renners weer in onze grootste B klasse vertrekken en ook hier zien we bij de tweede doorkomst dat er zich 5 man elkaar strak in de gaten houden en afwisselend elkaar volgen ,Jeroen op kop dan Tom met zijn MTB , Sjoerd en Carlo houden Marijn in de gaten want die komt langzaam naar voren ,dan de 2 Schuurmannen die elkaar in de gaten houden ,helaas Twan zijn derailleur breekt af ,kan niet verder en hij staat nog wel heel hoog in het klassement ,ook Jan rijd lek ,Tom geeft zijn fiets aan zijn broer die dan verder kan , Robert en Thijs kunnen ook niet verder ,de anderen stoempen door en zo zien we een paar sprintjes met centimeters verschil over de streep komen ,de wel verdiende punten zijn binnen ,nu de eindstand op maken ,er wordt op gewacht ,gelukkig heeft Gertjan zijn laptop mee genomen dat scheelt een hoop reken werk.

C-klasse
De C klasse vertrekt en hier zien we Christy al bij de eerste doorkomst tussen de B renners naar voren gaan Lars kan kort achter haar volgen ,Susan houd stand op haar plekje en we zien ook dat Lars het moeilijk heeft zijn achterwiel draait niet meer helemaal vol gelopen ,stampen ,plukken,schudden het valt niet mee ,maar hij gaat door ,niet door gaat Syb die redt het niet en Tiara komt ten val en stopt ook ,met hoofd pijn ,jammer.

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon, fiets en buitenshuis

Uitslag C klasse 1e Christy Verkerk Stadion 2e Lars van de Berg Stadion 3e Susan van Domselaar Stadion 4e Herman Bretveld Stadion 5e Arie den Brave WTC Woerden .

Op naar de prijs uitreiking ,er staan 40 Bekers klaar om uitgedeeld te worden ,in de einduitslagen lijst is te zien dat er soms maar een enkele punt verschil is ,dus het was spannend tot op het einde van de Competitie .

C. Klasse 1e Lars van de Berg jeugd Stadion 2e Christy Verkerk Stadion 3e Susan van Domselaar Stadion 4e Tiara Kobalt ….. 5e Arie den Brave WTC Woerden 6e Piet Hoevers Volharding

B. klasse 1e Tom Snijders ………..2e Nigel van de Burg CS 030 3e Twan Klijn CS 030 4e Jacco Schuurman Stadion 5e Marten Schuurman Stadion 6e Robert Crommentuin Stadion 7e David van Dijk Stadion 8e Tom van Lint Stadion 9e Frank Nieuwendijk Stadion 10e Timo Klok Ledig Erf 11e Hans Vaneker WTC Maarssen 12e Gertjan de Greef Stadion 13e Walter van Asch Stadion 14e Jos van de Heuvel Stadion 15e Roland van Domselaar Stadion 16e Chris Mc Kenney SRAM 17e Lex van Deijnen …… 18e Sjoerd Kuipers Team DFM 19e Marijn Teernstra 20e John van de Hoef CS 030 .

A.klasse 1e Dale Watley BEAT Cycling 2e Thomas Parie Singel speed Club Utrecht 3e Robert Warmer Domrenner 4e Mathijs Kuipers Stadion 5e Remy Meeuwse Stadion 6e Jan de Heer Stadion 7e Niels Hoogenboom Volharding 8e Koen Timmermans Stadion 9e Martin van de Berg Stadion 10e Ewout van de Kleij Domrenner 11e Mart Reiling Domrenner 12e Tom Veldhuizen CS 030 13e Richard Seumer CS 030 14e Roel de Vries Volharding 15e Wouter Tel WTOS Delft .

Het is nog onduidelijk of we na 14 januari wedstrijden mogen organiseren, maar als het mag staat er op 15 januari in ieder geval een cross op de agenda. Houd de site in de gaten of face boek .wij willen je graag nog wel weer zien.

Groet Jan Haaksman .

 

De volledige uitslagen kun je hier downloaden